Νέα θέση εργασίας: Project Manager/Proposal Writer στην Αθήνα, Ελλάδα!

Η ANCE αναζητά συνεργάτη για τη θέση του Project Manager/Proposal Writer!

Καθήκοντα:

  • Συντονισμός και διαχείριση έργων της ΕΕ
  • Σύνταξη προτάσεων για ευρωπαϊκά χρηματοδοτούμενα προγράμματα, όπως επιχορηγήσεις Erasmus+ EuropeAid, CERV, AMIF κ.λπ.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτη/ος πανεπιστημίου κατά προτίμηση στις κοινωνικές επιστήμες, τις πολιτικές επιστήμες, τις ευρωπαϊκές ή διεθνείς σπουδές ή το περιβάλλον (Μεταπτυχιακός Τίτλος Σπουδών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στη διαχείριση έργων της ΕΕ και στη σύνταξη προτάσεων στο πλαίσιο προγραμμάτων που χρηματοδοτούνται από την ΕΕ
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος)
  • Δυνατότητα για επαγγελματικά ταξίδια στο εξωτερικό

Δεξιότητες:

  • Άριστες δεξιότητες γραπτής και προφορικής επικοινωνίας
  • Άριστες οργανωτικές δεξιότητες, συμπεριλαμβανομένης της προσοχής στη λεπτομέρεια καθώς και της ικανότητας πολλαπλών καθηκόντων
  • Άριστη γνώση του Microsoft Office
  • Ομαδική Συνεργασία
  • Δεξιότητες στη σύνταξη report
  • Γνώση στη διαχείριση των έργων

Προσφέρονται:

  • Σύμβαση εργασίας πλήρους απασχόλησης αορίστου χρόνου
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικός μισθός

Εάν ενδιαφέρεστε να υποβάλετε αίτηση για τη συγκεκριμένη θέση εργασίας, παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο ακόλουθο email: evlachaki@ance-hellas.org έως τις 24/05/2023 υπόψη κας Βλαχάκη.

Partners

partner partner partner partner partner partner