![Η πλατφόρμα του έργου Funmilies άνοιξε!](http://ance-hellas.org/wp-content/uploads/2022/12/1.jpg)
Είσαι προπονητής ή επαγγελματίας του αθλητισμού; Θέλεις να βελτιώσεις τις εκπαιδευτικές σου δεξιότητες και να υποστηρίξεις την προώθηση της υγιούς γήρανσης;
Μέσα από την εγγραφή σου στη διαδικτυακή πλατφόρμα του Funmilies μπορείς να υλοποιήσεις και να σχεδιάσεις τις διαγενεακές αθλητικές δραστηριότητες, καθώς και να ενημερώσεις και άλλους προπονητές ή επαγγελματίες του αθλητισμού!
Δες εδώ: https://funmilies-project.eu/elearning_platform/